Blog

Ayaklı Küllük Nedir? Çeşitleri Nelerdir?

Ayaklı küllük, çevrenin korunmasında ve etrafın temiz kalmasında önemli bir rol oynar. Zararlı bir alışkanlık olan sigara bağımlılığı nedeniyle pek çok kişi, günün belli saatlerinde sigara içer. Ancak sigara içenlerin izmaritleri çöpe atma konusunda duyarsız hareket etmeleri, yerlerde izmaritlerin birikmesine yol açar. İzmaritlerle; kimi zaman toprağın üzerinde kimi zaman yollarda, kaldırımlarda, merdivenlerde ve hatta asansör içlerinde bile karşılaşırsınız.

İzmaritlerin her yerde olması nedeniyle ortaya çıkan çirkin görüntüyle baş etmenin belli yolları vardır. Her şeyin başında insanların çevre konusunda duyarlı olması önemlidir. Bunun yanı sıra ayaklı küllüklerin ulaşılabilir bir noktada yer almasında da fayda vardır.

Ovata Steel olarak son derece kaliteli ve kullanışlı yapıya sahip ayaklı küllük modelleri üretiyoruz. Bu modeller arasından uygun olanları seçerek dış mekânlarda ya da kapalı alanlarda kullanabilirsiniz. Farklı modellerin dekoratif bir görüntüye sahip olması sayesinde ayaklı küllük modelleri, kullanıldığı alanlara estetik bir görüntü kazandırır.

Ayaklı Küllük Çeşitleri

Ovata Steel olarak sizlere farklı modellerde iç ve dış mekân ayaklı küllük çeşitleri sunuyoruz. Bazı modellerde hem küllük hem de çöp kutusu vardır. Böylece çöpleri de atabilirsiniz. Size sunduğumuz modellerden bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Meşale küllük
  • Lüks
  • Nehir
  • Venüs
  • Leon ayaklı
  • Kumluklu
  • Perfore delikli
  • İnox kombi
  • Oval ayaklı

Birbirinden şık bir yapıya sahip olan modeller ofis önlerinde, bahçelerde, havuz kenarlarında ve sigara içmek için belirlenen yerlerde kullanıma uygundur. Böylece bir taraftan doğayı korurken bir taraftan da ortamda daha estetik bir görüntü yaratırsınız.

Ayaklı Küllük Özellikleri

Dış mekân ayaklı küllük çeşitleri kullanım sırasında avantaj sağlayan pek çok özelliğe sahiptir. Kaliteli paslanmaz çelik malzeme kullanılarak üretilen ürünler, mevsimsel koşullara, darbelere dayanıklıdır. Modeller, sadece küllük ya da küllük ve çöp kutusu bir arada olacak şekilde tasarlanır. Zemine sabitleme özelliği olan modeller de vardır. Bu sayede ayaklı küllüğün çalınması, devrilmesi gibi bir durum söz konusu olmaz.

Ürünlerde metalik gri, altın sarısı, gümüş gri gibi farklı renk seçenekleri vardır. Ortamdaki baskın renklere göre renk tercihini yapabilirsiniz. Dış mekânlar için hem küllük hem de çöp kutusu olarak kullanılan modelleri tercih etmenizde fayda vardır. İç ve dış mekânlar için tepsili bir model seçme şansınız da vardır. Bazı modellerde üç adet, küllükten bağımsız tepsi yer alır. Bazılarında ise küllük, ortada bulunur ve yan kısımlar tepsi olarak kullanıma uygundur. Cam ve metal tepsi seçenekleri olan modeller, çay ve kahve gibi içecekleri tüketmenizi kolaylaştırır.

Ovata Steel olarak kaliteli ürünleri, çevreye duyarlı bir şekilde üretiyoruz. Ürünler hem bireysel hem de kurumsal kullanıma uygundur. Firmalar, belediyeler, okullar ve hastaneler için yüksek kaliteli modelleri kullanabilirsiniz.

Ayaklı Küllük Fiyatları

Ayaklı küllük fiyatları modellere göre değişiklik gösterir. Fiyat avantajından yararlanarak ihtiyacınıza uygun sayıda modeli satın alabilirsiniz. Hemen siparişinizi vermek ve kapsamlı bilgi almak için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Ayaklı küllük ürünlerimizi detaylı incelemek için https://www.ovatasteel.com/ayakli-kullukler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir