Gösterilen sonuç sayısı: 2

Kâğıt Havluluk

Kağıt havluluk, hijyen sağlama açısından önemli bir ekipmandır. İnsanlar ellerini, yüzlerini yıkadıktan sonra kurulamak için temiz bir peçeteye ya da kâğıt havluya ihtiyaç duyar. Rulo kâğıt havluların açık alanlara koyulması halinde ciddi bir kirlilik oluşur. Bunun yerine kâğıt havluların güvenli alanlarda muhafaza edilmesi gerekir. Güvenli bir kullanım alanı olarak metal kâğıt havluluk çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Ovata Steel olarak sizlere son derece kaliteli kâğıt havluluk çeşitleri sunuyoruz. Sıva üstü kombi şeklindeki modellerin montajı son derece kolay şekilde yapılır. Ürünler, pratik kullanım özellikleri ve şık tasarımları ile öne çıkar. Ayrıca paslanmaz çelik malzeme kullanılarak ürünlerin üretilmesi sayesinde uzun yıllar kaliteli kâğıt havluluk kullanmanın avantajını yaşarsınız.

Kâğıt havluluk satın almak için her zaman Ovata Steel ayrıcalığını tercih edebilirsiniz. Markamıza ait ürünler kalitesiyle, sağlamlığıyla ve dayanıklılığı ile dikkat çeker. Ayrıca çevreye duyarlı olarak yapılan üretimlerimiz sayesinde doğayı korumayı hiçbir zaman ihmal etmiyoruz.

Kâğıt Havluluk Modellerinin Özellikleri

Kâğıt havluluk modelleri fotosellidir. Paslanmaz satine malzemeden üretilen modellerde çöp kovası da bulunur. Böylece kullanılan kâğıt havlular, etrafta kirliliğe yol açmaz. Kâğıt havlulukların içerisine kolay bir şekilde havluları yerleştirebilirsiniz. Geniş kapasiteli ürünler sayesinde uzun süre kâğıt havlu yenilemenize gerek kalmaz. Kaliteli metal kâğıt havluluk çeşitlerinde arıza gibi bir durum söz konusu olmaz.

Paslanmaz kâğıt havluluk çeşitlerinin temizliği kolay bir şekilde yapılır. Temizlik esnasında nemli bir bez kullanmanız yeterlidir. Paslanmaz kâğıt havluluk kullanmanın en önemli avantajlarından biri tasarruf sağlamasıdır. Gereksiz kâğıt israfını önleyen bu ekipmanlar sayesinde giderlerinizden ciddi oranda tasarruf sağlayabilirsiniz.

Kâğıt Havluluk Nasıl Kullanılır?

Kâğıt havluluk modellerinin kullanımı son derece kolaydır. Kâğıt havluları yerleştirdikten sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanım sırasında sadece bir kağıt havlu yaprağına temas ettiğiniz için hijyen problemi olmaz.

Kâğıt Havluluk Fiyatları

Kâğıt havluluk fiyatları, modelden modele değişiklik gösterir. Fiyatların uygun olması sayesinde aynı anda çok sayıda model siparişi verebilirsiniz. Modellerin her biri birbirinden kalitelidir. Siz de Ovata Steel ayrıcalığına sahip ürünleri satın alarak sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.